Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Представен беше финалният доклад по проект „Инкубатори за иновативни предприятия“

08.07.2024

Екипът на проекта „Инкубатори за иновативни предприятия“ представи финалния доклад на проекта.

„След месеци на усърдна работа и тясно сътрудничество, сме радостни да споделим постигнатите резултати и да благодарим за Вашата безценна подкрепа и участие. Благодарение на активното участие на младежи от различни градове в България и ценната експертиза на нашите партньори, успяхме да създадем платформа за свързване и сътрудничество между млади иноватори и предприемачи, която ще даде възможност на младите хора да развият и финансират своите идеи и умения“, съобщава екипът на проект „Инкубатори за Иновативни Предприятия“ 2022-3-BG01-KA154-YOU-000094123.

Инкубатори_иновативни_предприятия_pic

От екипа заявяват, че ще продължат да работят в тясно сътрудничество с университетите в България за създаването на акселераторски програми, които ще осигуряват менторство и подкрепа на младежи с иновативни идеи и желание за собствен бизнес.