Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Представители на Стопанския факултет участваха в информационния ден по програма „Цифрова Европа“

09.07.2024

Представители на магистърската програма „Икономика и управление на публичните ресурси“ в Стопанския факултет на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ взеха участие в информационния ден по програма „Цифрова Европа“ - 7-ма покана за напреднали цифрови умения: Информационен ден и представяне на проекти - DIGITAL-2024-SKILLS-07-KEYCAPACITY.

Dark Simple Minimalist Modern Photo Collage Fashion Facebook Cover

Програмата на събитието можете да разгледате тук.

Представителите на Стопанския факултет присъстваха на сесията за представяне на проекти, включваща презентации на:

• Рикард Грас, изпълнителен директор на Captic
  • Лийна Тойванен, RDI координатор, Centria University of Applied Sciences
  • Тунч Медени, AYBU Business School
  • Меричел Чавес, генерален секретар на CHARM-EU
  • Мартин Хейс, професор по цифрови технологии в Университета на Лимерик
  • проф. д-р Сян Лю, Технически университет за приложни науки Вилдау
  • Савина Михайлова-Големинова, директор на магистърската програма „Икономика и управление на публичните ресурси“ в Софийския университет
  • Маркус Хелферт, директор на Института за иновационни стойности в Университета Мейнут
  • Аурелио Лопес-Таруела, академичен председател за отговорно развитие на метавселената в Университета на Аликанте.