Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Информация за държавния изпит за специалност „Счетоводство, финанси и дигитални приложения с обучение на английски език“

12.07.2024

Уважаеми студенти,

Държавният изпит за специалност „Счетоводство, финанси и дигитални приложения с обучение на английски език“ ще се проведе на 17 юли 2024 г. от 10:00 часа в зала 302 и зала 308 в сградата на Стопанския факултет (бул. „Цариградско шосе“ № 125, блок 3).

На страницата за Държавен изпит в студентската книжка нанесете необходимата информация: Държавен изпит по Счетоводство и финанси, дата – 17 юли 2024 г., председател на комисията – доц. Йовоган.

Преди държавния изпит подгответе и проверете Вашето потребителско име и парола за достъп до Системата за електронно обучение на СУ „Св. Климент Охридски“ (e-learn). Без тях не може да влезете в системата и да достъпите въпросите за държавния изпит!

Ако нямате достъп до своето потребителско име и парола или те не Ви позволяват достъп до e-learn, моля свържете се своевременно с инспектор „Информационни дейности“ – Мая Тодорова, mayalt@uni-sofia.bg.

Желаем ви успех!

Катедра „Финанси и счетоводство“

Logo FEBA BG