Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Излезе от печат том 23 на Годишника на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ – Стопански факултет

26.06.2024

Излезе от печат том 23 на Годишника на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ – Стопански факултет.

Годишник СтФ том23

В статиите, включени в поредния том, се разглеждат въпроси от областта на програмното бюджетиране, международните образователни изследвания, програмите за коучинг на ръководни кадри, поведението на рисковите шофьори, устойчивостта на публичните финанси в България, калкулиране на себестойността в здравеопазването, претоварването с информация на потребителите и маркетолозите, оценка на стойност под риск на портфейл от световни индекси, енергийно ефективните интелигентни сгради, предимствата и недостатъците на дистанционната работа, парадокса на големия избор в съвременните пазарни общества, основите на съвременната икономика, търговската политика на ЕС през 2023 г., дуалното обучение.

Годишникът е издание на Университетското издателство „Св. Климент Охридски“.