Начало / Новини / Новини и събития / Кариерният център на Факултета по педагогика представи възможностите за обучение в Алма матер пред ученици от 19 СУ „Елин Пелин“

На 29 април 2024 г. Кариерният център на Факултета по педагогика беше инициатор и организатор на представяне възможностите за обучение в Софийския университет „Св. Кл. Охридски“ пред ученици от XI клас на 19 СУ „Елин Пелин“.

С това събитие завърши съвместната програма за професионално и кариерно ориентиране. Предишните срещи бяха с ученици от VII, X и XII клас. Доц. д-р Иса Хаджиали представи бакалавърските и магистърските програми на Биологическия факултет. Гл. ас. д-р Станислава Мишева и студенти от Факултетния студентски съвет привлякоха вниманието върху специалностите и възможностите за професионална реализация на завършилите Геолого-географския факултет. Доц. Мирена Легурска и студенти популяризираха специалностите от Исторически факултет.