19.05.2026
Уважаеми абсолвенти,
Церемонията по връчване на дипломите на завършилите ОКС „магистър“ в Стопанския факултет през ноември 2025 г. и март 2026 г. ще се състои на 11 юни 2026 г. (четвъртък) от 13:00 ч. в Аулата на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ (Ректорат).
Абсолвентите следва да се явят между 12:00 и 12:30 ч. на полуетажа пред Аулата, за да получат тоги, да се подпишат в присъствен списък и да заемат местата си в залата на определените за тях редове.
Церемонията ще започне с връчване на дипломите на абсолвентите, завършили с отличен успех, след което дипломите на всички останали завършили ще бъдат връчени по азбучен ред.


